Kdo je koučující Opička?

 

Jsem koučující opička!

Díky své přirozené zvědavosti a opičení se Vám otevřu oči a naleznete nové cesty k Vašemu rozvoji nebo naplnění osobních či týmových cílů. Odbourávám ostych a rozvíjím chuť zkoušet nové věci a díky tomu se zlepšovat a učit.

 

Jaká je opička jako kouč?
Jsem zvědavý a pomáhám Vám přijít si na všechny způsoby a cesty, které Vás vedou k cíli. Získáte skvělou představu, kam chcete kráčet a můžete si vybrat cestu vhodnou právě pro Vás.

Hodně se po Vás opičím a tím Vám nastavuji zrcadlo. Uvědomíte si podstatné věci o Vás samotných – otevřu Vám oči a uvidíte, co jste nikdy neviděli nebo raději ani vidět nechtěli. Pokud si to uvědomíte a připustíte si to, taková opičárna pro Vás znamená doslovné procitnutí a pochopení nových souvislostí, které Vás dramaticky posouvají kupředu.

 

Jako opička jsem milý, dobrosrdečný a akceptuji lidi jací jsou. Jsou to zkrátka jen lidi. Nedělám ukvapené závěry a nikdy nesoudím. Jen se někdy můžu drze zeptat a jindy zase odlehčit vtípkem.

 

S pomocí druhým to myslím opravdu vážně. Po vzoru ZOO – sponzoruji. Jen naopak. Zatímco lidé v ZOO sponzorují zvířata, já jako koučující opička sponzoruji lidi, respektive Výbor Dobré Vůle. Díky splnění Vašeho osobního cíle dochází i k naplnění snů jiných.

A co je pro opičku nejdůležitější?

Akce!

Lepší než dlouho přemýšlet a vymýšlet, je věci rychle zkoušet a tak i Vy budete vedeni k akci. Na základě Vaší osobní zkušenosti můžeme zhodnotit dosažené výsledky a zamyslet se nad způsobem, jak nabyté znalosti co nejlépe využít pro Váš další rozvoj, akci nebo krok.

Přejete si nastartovat Váš rozvoj a začít věci konečně dělat?