Erik Kurčík
Erik KurčíkSenior Project Manager at Tesco

Cau Tome, Diky moc za super coaching. Hodne mi to pomohlo v novych aktivitach, ktore som tento rok naplno spustil! :-) Bez teba by mi to jednak trvalo o dost dlhsie a na kopec veci by som ani neprisiel, keby sme sa o nich spolocne nebavili a nehladali riesenie. Bolo super, ze si dokazal plynule prejst z jednej temy na druhu ked som potreboval sa venovat niecomu novemu. Plus stale to bola vdaka tebe aj zabava, co je pre mna dolezita ingrediencia vsetkych cinnosti, ktorym sa venujem :-) Takze za mna urcite spokojnost!!!

Jiří Keřka
Jiří KeřkaSales EMEA, Sales Processes & Automation, Sales development

Stojím na mieste. Ako dlho tu stojím? Kam chcem ísť? Vďaka spolupráci s Tomášom som si dokázal vizualizovať potrebné kroky v pracovnom, ale aj súkromnom živote. Rozohraná hra o život, začala mať spád! Návyková hra plná experimentov, nových podnetov a rozhodnutí mi otvorila oči. Na Tomášovi si cením profesionalitu, schopnosti komunikácie, cit a takt. Celý proces bol efektívny predovšetkým vďaka dôvere, ktorú si Tomáš dokázal získať. Dôvera bola kľúčová pretože tie týždne neboli len o zábava a bezbolestných otázkach. Odnášam si chuť viac sa hrať, experimentovať a premýšľať and vecami iným pohľadom. Pokiaľ je chuť hrať, tak je možné vyhrať!

Ladislav Karbus
Ladislav KarbusSenior Project Manager at Vodafone

Tomáš mi pomohl během několika týdnů zlepšit se v několika oblastech mého života. Podařilo se mi díky tomu dosáhnout významného pokroku pro mě důležitých výzvách, kterým jsem čelil. Je jedno jestli chcete změnit nebo zlepšit váš profesionální nebo osobní stránku, Tomáš vám může pomoci s obojím.

Martina Vlašínová
Martina VlašínováKouč osobního rozvoje

Tomáš mě koučuje téměř 3 měsíce jednu hodinu týdně. Do každé hodiny je připraven, nikdy se neopozdil. Mohu mu důvěřovat naprosto ve všem. Každý týden mi pomáhá přiblížit se k výhře mé hry, za což jsem mu nesmírně vděčná. Z mých problémů mě různými metodami vždy podpořil a pomohl mi najít správné odpovědi na otázky. Tomáše jako osobního kouče vřele doporučuji.

Monika Kurčíková
Monika Kurčíková

Tomáš je skvelý kouč, ktorý vie čo robí a snaží sa identifikovať vaše potreby a problémy, o ktorých niekedy ani neviete :-) aby ukázal cestu, ako robiť veci inak a zároveň aj lepšie.

Tereza

V rámci koučingu jsem si uvědomila, jak důležité je stanovit si správně cíle na cokoliv, v čem se chci posunout na další úroveň. Pozastavila jsem se nad tím, co přesně potřebuji zlepšit a jasně si formulovala cíle a cestu k jejich splnění. Společně s Tomášem jsem pojmenovali „obávanou oblast“, formulovali vhodnou cestu ke splnění a díky tomu jsem rychle došla k závěru, že se není čeho obávat a rychle jsem se odhodlala do splnění cílů.

Chtěli byste se i vy posunout blíže ke svým cílům a snů?

Můžete spolu objevit během krátké a nezávazné ochutnávku zdarma.